Internetowy kantor


wymiany walutKantor Internetowy Konik Online to nowoczesne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało rynek wymiany walut. Dzięki minimalnym kosztom obsługi transakcji otrzymujemy narzędzie umożliwiające wymianę waluty po kursach znacznie lepszych, niż to ma miejsce w przypadku wymian w bankach, czy tradycyjnych kantorach stacjonarnych, zapewniające zysk na poziomie 8% w porównaniu do wspomnianych instytucji.


Transakcja bankowa

Wymiany dokonywane są za pośrednictwem kont bankowych Klienta i kantoru. Przez cały czas trwania transakcji, jej przebieg jest zabezpieczany przez bankowe systemy zabezpieczeń. Szyfrowanie za pomocą najsilniejszego protokołu SSL zapewnia bezpieczne połączenie Twojej przeglądarki z serwisem. Platforma Konik-Online.pl jest przystosowana do obsługi z dowolnego urządzenia - masz dostęp do najlepszych kursów z telefonu, komputera, czy tabletu.


Stoper

Kwotowania kursów odbywają się w 15-sekundowych interwałach, co zapewnia stały dostęp do aktualnych notowań i realnie odzwierciedla sytuację na rynku. Minimalna kwota wymiany to równowartość 100 euro. Wykonanie transakcji to zaledwie kilka minut. Dostęp do platformy jest możliwy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mamy konta aż w 20 największych polskich bankach, dzięki czemu transakcje w ich obrębie wykonujemy ekspresowo.Wymiana waluty w Kantorze Internetowym Konik Online to przede wszystkim oszczędność czasu, dostęp do atrakcyjnych kursów. W odróżnieniu od innych pośredników na rynku nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Nasza usługa jest przyjazna i dopasowana do Twoich potrzeb. Intuicyjny Panel Klienta zapewnia wygodny dostęp 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Zarejestruj się bezpłatnie