Aktualności

Kategoria

Zmieniamy się dla Was - nowe tytuły przelewów !!!

2021-10-08 08:49:09

Drodzy klienci. Z dniem dzisiejszym nastąpiła aktualizacja systemu, która wpłynie na szybsze, automatyczne księgowanie środków również po godzinach pracy kantoru. Nowy system wymaga od Państwa wprowadzania tylko nowego sześcioznakowego tytułu przelewu . Jest to niezbędne do poprawnego księgowania środków na Państwa rachunkach. Tytuł przelewu jest przypisany na stałe do klienta i się nie zmienia. Nie jest konieczne składanie dyspozycji zasilenia, jednakże zachęcamy do tego aby zweryfikować poprawność danych do przelewu. Aktualizacja systemu pozwoli również na wprowadzenie nowych funkcjonalności, o czym będziemy informować wkrótce.


Zmieniamy się dla Was

2021-09-30 13:48:19

Drodzy Klienci Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w najbliższy weekend 2-3 października nastąpi duża aktualizacja serwisu internetowej wymiany walut Konik – Online. Strona otrzyma świeży i nowoczesny wygląd, a co również ważne będzie responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. Zmiana ma charakter ewolucyjny a nie rewolucyjny, tak więc liczymy, że nie będziecie mieli Państwo problemu w poruszaniu się po nowej stronie kantoru. Aktualizacja systemu jest również podyktowana wymogami ustawowymi, tj. w wypadku niektórych operacji zostało wprowadzone dodatkowe zabezpieczenie kodem SMS. Zmiana ma również wpływ na działanie aplikacji na telefony Android. Aktualna aplikacja nie będzie dłużej obsługiwana, jednakże w bardzo krótkim czasie udostępnimy Państwu aktualizację, która będzie obsługiwała nowy system. Do czasu aktualizacji zachęcamy do obsługi za pośrednictwem przeglądarek w telefonach komórkowych. Strona w nowej odsłonie będzie w pełni responsywna i będzie zawierać wszystkie funkcje dostępne poprzez komputery. Nowy system to również nowy algorytm dopasowania kont bankowych. Od tej pory będziecie Państwo kierowani z wpłatami zawsze do banku, w którym posiadamy konta, tak aby maksymalnie skrócić czas księgowania środków. Dodatkowo w ciągu kilku dni tytuły przelewów zmienią się z dotychczasowych cyfrowych na nowe sześcioznakowe kody literowo- cyfrowe i będą to stałe przypisane do Państwa konta kody. Zawsze prosimy o rzetelne sprawdzanie i podawanie poprawnych danych do przelewów. Od momentu wprowadzenia nowego systemu tytułowania przelewów, serwis będzie w stanie księgować Państwa środki automatycznie, również po godzinach pracy kantoru. Liczymy, że wprowadzone zmiany spotkają się z Państwa uznaniem. W razie pytań czy problemów jesteśmy dla Państwa dostępni pod numerem telefonu 22 364 53 68 oraz pod adresem mailowym kontakt@konik-online.pl Pozdrawiamy Zespół Konik Online


Wycofanie walut RUB i AUD.

2021-09-15 11:14:19

Drodzy klienci. Z uwagi na niewielkie zainteresowaniu obrotem w Rublach Rosyjskich (RUB) oraz Dolarach Australijskich (AUD), podjęliśmy decyzję o wycofaniu tych walut z oferty kantoru z dniem 1 października.


Nowe konta bankowe kantoru

2021-07-30 22:32:17

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą operatora serwisu Konik-Online.pl, z dniem dzisiejszym zmianie uległy także wszystkie konta bankowe kantoru. Bardzo prosimy o wpłacanie środków tylko i wyłącznie na konta bankowe podane w bieżących transakcjach.


Zmiana operatora serwisu Konik-Online.pl

2021-07-20 21:24:25

Informujemy, iż z dniem 1 sierpnia zmianie ulega operator serwisu Konik-Online.pl Nowym operatorem będzie spółka Super Grupa PL sp. z o.o. (https://super-grupa.pl). SUPER GRUPA PL sp. z o.o. to jeden z najstarszych i największych polskich operatorów kantorów internetowych. Spółka rozpoczęła swoją działalność na rynku wymiany walut w 2014 roku, a na chwilę obecną obsługuje dziewięć serwisów internetowej wymiany walut i zarządza jednym z największych wolumenów transakcji wymiany walut w Polsce SUPER GRUPA PL sp. z o.o. znajduje się rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego, jako Mała Instytucja Płatnicza – MIP56/2020. Zmiana właściciela nie wpłynie w żaden sposób na funkcjonalność serwisu, przy czym w kolejnych miesiącach będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, dostosowany do urządzeń mobilnych wygląd strony jak też szereg dodatkowych funkcjonalności. Z nowym regulaminem możecie się już Państwo zapoznać tutaj.


Alior Bank - od 16 października nowy bank macierzysty

2019-10-18 10:54:20

Chcąc zapewnić jak najlepszą jakość naszych usług, kantor Konik-Online zdecydował o przeniesieniu macierzystego banku (pośredniczącego w transakcjach między różnymi bankami) z BRE Banku do Alior Banku. BRE Bank nadal pozostaje na naszej liście banków współpracujących jednak transakcje do banków spoza naszej listy oraz do banków zagranicznych będą wykonywane za pośrednictwem Alior Banku. Dla klientów posiadających konta w ramach jednego banku (z naszej listy banków współpracujących) nie nastąpi żadna zmiana w przeprowadzaniu transakcji. Prosimy o uważne wykonywanie nowych przelewów zasilających portfele klientów w Konik-Online, zgodnie z komunikatami otrzymywanymi z naszego systemu i tylko na rachunki bankowe wskazywane przez system podczas wykonywania transakcji zasilania portfela.


Nowość - społecznościowa wymiana walut!

2018-01-03 08:15:28

Uprzejmie informujemy, że uruchomiliśmy w naszym kantorze internetowym społecznościową wymianę walut! Już teraz możesz opublikować własną ofertę sprzedaży waluty i umożliwić jej sprzedaż innym użytkownikom kantor Konik-Online.pl. Skorzystaj już teraz i opublikuj własną ofertę.


Promocja dla nowych klientów!

2018-01-02 09:32:33

Szanowni klienci, dla każdego nowego klienta, transakcje przez pierwsze sześć miesięcy użytkowania taniej o 30% od marży dla walut EUR, USD, CHF oraz GBP, po uzgodnieniu telefonicznym. W sprawie promocji prosimy dzwonić pod następujący numer telefonu : 12 422 92 10


Aplikacja na Androida

2017-10-17 08:22:34

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesną aplikację na systemy Android. Konik Mobile to aplikacja, dzięki której z łatwością wymienisz walutę korzystając z urządzenia mobilnego takiego jak telefon czy tablet opartego na systemie Android. Zapraszamy do korzystania z aplikacji!


Nowość - zlecenia stałe!

2017-08-18 12:43:20

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasz kantor wprowadził dla swoich klientów możliwość tworzenia automatycznych zleceń na wymianę waluty. Zaloguj się do swojego Panelu Klienta i wypróbuj już teraz.


Zmiana w obsłudze banku BPH.

2017-03-28 13:48:25

Szanowni Państwo, prosimy klientów działalności przejętej po banku BPH, obecnie Alior Bank, o zmianę rachunków bankowych na nowe rachunki bankowe nadane Państwu przez Alior Bank, umożliwi to Państwu dokonywanie transakcji ekspresowych oraz darmowych. Klienci, którzy posiadają dalej rachunki w Banku BPH będą obsługiwani od tej pory za pośrednictwem banku BRE. Z wyrazami szacunku, Konik-Online.pl


Całodobowa wymiana waluty

2013-05-08 11:37:41

Informujemy, że z dniem 2 grudnia wprowadzamy możliwość całodobowej wymiany walut. Od tego momentu pieniądze w Portfelu będzie można wymienić w dowolnym momencie, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Jednocześnie przypominamy, że obsługa kantoru pracuje w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00 i wszystkie przelewy księgowane są tylko w tym czasie.