kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, konik-online.pl, jak to działa, szybki start kantor wymiany walut, konik-online.pl, Jerzy Hudak, kantor Kraków, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego Konik-Online.pl, Jerzy Hudak, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem    
 
REJESTRACJA kantor online, logowanie
 
kantor internetowy, wymiana waluty online, konik-online.pl, internetowy kantor wymiany walut
  KUPNO SPRZEDAŻ
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.5726 4.6196
 
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.8615 3.9085
 
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.3681 5.4163
 
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.2318 4.2766
 
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4331 0.4416
 
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4465 0.4550
 
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.6133 0.6218
 
kantor internetowy, kupno CZK, sprzedaż CZK CZK   0.1776 0.1800
 
kantor internetowy, kupno AUD, sprzedaż AUD AUD   2.8535 2.8835
 
kantor internetowy, kupno CAD, sprzedaż CAD CAD   3.0722 3.1022
 
kantor internetowy, kupno RUB, sprzedaż RUB RUB   0.0513 0.0537
 
kantor internetowy, kupno JPY, sprzedaż JPY JPY 3.5329 3.5553
 
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-27 18:19:46
wymień walutę, sprzedaj walutę, kup walutę

Aktualności

Kantor internetowy Konik-Online.pl

4 łatwe kroki aby korzystać i zarabiać w naszym serwisie

  • Zarejestruj się, podając podstawowe dane kontaktowe. Otrzymasz wiadomość na swój adres email w celu potwierdzenia rejestracji.
  • Po potwierdzeniu rejestracji zaloguj się do serwisu i zdefiniuj swoje konta bankowe, z których będziesz korzystał przy wymianie walut.
  • Zadeklaruj zasilenie konta walutą którą chcesz sprzedać. Serwis podpowie Ci jak wykonać przelew aby środki najsprawniej zostały zaksięgowane u nas i udostępnione w Twoim portfelu w Konik-Online.pl.
  • Po otrzymaniu przelewu zostanie Ci przyznana kwota do dyspozycji w ramach serwisu. Od tego momentu Ty decydujesz kiedy, po dogodnym dla Ciebie kursie, nastąpi wymiana waluty i jej przelanie na Twoje konto bankowe.

Tabela kosztów i czasów przelewów

Tabela opłat i czasów przelewów
Przelewy wychodzące Czas Koszt Czas Koszt Czas Koszt
PLN EUR w systemie SEPA pozostałe waluty
Transakcje wewnętrzne w ramach banków na liście banków obsługiwanych online 0,00 zł online 0,00 zł online 0,00 zł
Transakcje wewnętrzne dla mBank i MultiBank online 0,00 zł 1-24h 0,00 zł 1-24h 0,00 zł
Transakcje między mBank a Multibank do 24h 0,00 zł do 24h 4,50 zł do 24h 7,50 zł
Do pozostałych banków z poniższymi wyjątkami do 24h 0,00 zł 24-48h 4,50 zł 24-72h 15,00 zł
BZ WBK do innego banku do 24h 0,50 zł

Przelewy zagraniczne

Konik-Online.pl oprócz przelewów w ramach banków polskich oferuje Państwu także możliwość dokonywania przelewów międzynarodowych w ramach wielu krajów. Obsługujemy tzw. standard IBAN numeracji rachunków bankowych, dzięki czemu możliwe jest dokonywanie transakcji zagranicznych.

Więcej szczegółów dotyczących transakcji międzynarodowych znajdziecie Państwo tutaj.

Mechanizm doboru banków do przeprowadzania transakcji

Nasz serwis posiada inteligentny mechanizm dobierania banków pośredniczących w przypadku, gdy klient posiada konta bankowe złotówkowe i walutowe w różnych bankach.

Gdy klient posiada konto złotówkowe w banku A, konto walutowe w banku B i chce wpłacić złotówki aby zakupić walutę, system wskazuje złotówkowe konto kantoru w banku B. Jest to spowodowane tym, że przelewy złotówkowe są z reguły darmowe i szybkie.

Po zaksięgowaniu wpłaty i dokonaniu wymiany waluty klient otrzymuje przelew z walutowego konta kantoru w banku B na swoje konto walutowe w tym samym banku. Transakcja ta jest błyskawiczna, darmowa, najkorzystniejsza dla obu stron. Pozwala uniknąć niepotrzebnych opłat za przelewy walutowe i długotrwałego czekania na ich realizację.

W przypadku posiadania wielu kont walutowych w różnych bankach krajowych lub w banku zagranicznym, przelewy będą kierowane na Bre Bank gdyż posiada on najkorzystniejsze warunki dotyczące wykonywania przelewów. Jeżeli klient posiada zestaw kont walutowych i złotówkowych w różnych bankach, sugerujemy założenie tylu kont w Konik-Online.pl (z różnymi adresami email), w ilu bankach klient posiada konta walutowe, zestaw kont jednego banku na jeden login w naszym serwisie. Pozwoli to na wykonywanie bezpłatnych transakcji ekspresowych (w ciągu godziny zamiast kilku dni).

Bank BPH, transakcje ekspresowe Raiffeisen Polbank, transakcje ekspresowe Kredyt Bank, transakcje ekspresowe PKO BP, transakcje ekspresowe Nordea Bank, transakcje ekspresowe Bre Bank, transakcje ekspresowe Santander, transakcje ekspresowe Alior Bank, transakcje ekspresowe Alior Sync, transakcje ekspresowe Pekao SA, transakcje ekspresowe mBank, transakcje ekspresowe MultiBank, transakcje ekspresowe BNP Paribas, transakcje ekspresowe Bank Gospodarki Żywnościowej, transakcje ekspresowe