kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, konik-online.pl, jak to działa, szybki start kantor wymiany walut, konik-online.pl, Jerzy Hudak, kantor Kraków, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego Konik-Online.pl, Jerzy Hudak, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem    
 
REJESTRACJA kantor online, logowanie
 
kantor internetowy, wymiana waluty online, konik-online.pl, internetowy kantor wymiany walut
  KUPNO SPRZEDAŻ
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.2577 4.2817
 
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.7508 3.7708
 
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.8026 5.8239
 
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   3.9192 3.9392
 
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4517 0.4547
 
kantor internetowy, kupno CZK, sprzedaż CZK CZK   0.1571 0.1582
 
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.5706 0.5739
 
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4605 0.4638
 
kantor internetowy, kupno AUD, sprzedaż AUD AUD   2.7131 2.7281
 
kantor internetowy, kupno CAD, sprzedaż CAD CAD   2.8886 2.9041
 
kantor internetowy, kupno JPY, sprzedaż JPY JPY 3.1297 3.1412
 
kantor internetowy, kupno RUB, sprzedaż RUB RUB   0.0594 0.0607
 
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-21 12:15:14
wymień walutę, sprzedaj walutę, kup walutę

Aktualności

Kantor online

Kantor online to platforma, która ułatwi wymianę walut bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli istotna staje się wygoda w postaci oszczędności czasu i pieniędzy, jesteśmy przekonani, że proponowane rozwiązanie zwróci uwagę. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa.

Należymy do firm z tradycjami, a rozpoczęcie działalności datuje się na 1991 roku. Ponad 20 letnia obecność na rynku usług zaowocowała licznymi, bardzo dobrymi opiniami od dotychczasowych klientów.

Kantory online stały się kolejnym projektem, w który się intensywnie zaangażowaliśmy, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników pragnącym przeprowadzać bezpieczne transakcje walutowe. Dysponujemy niezwykle szeroką ofertą walut, o czym można przekonać się już teraz odwiedzając nasz kantor online. System działania i korzystania z kantorów online nie jest skomplikowany, a wręcz przeciwnie jego intuicyjność w działaniu została doceniona przesz szerokie grono użytkowników. Proces rejestracji konta (jest ono niezbędne do korzystania z serwisu) przebiega bardzo szybko i prosto. Doskonale zdajemy sobie sprawę z obowiązujących standardów dlatego też gwarantujemy bezpieczeństwo realizowanych transakcji (połączenie szyfrowane certyfikatem SSL). W dowolnym momencie, przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu możecie Państwo dokonywać wymiany aż dwunastu różnych walut w kantorze online. Ponadto obsługujemy transakcje zagraniczne w ramach 61 krajów.

Jako jeden z nielicznych na rynku polskim, nasz kantor online stwarza klientom opcje dokonywania transakcji zarówno za pośrednictwem rachunków krajowych jak i zagranicznych. Wygoda użytkowników była istotnym kryterium przy tworzeniu serwisu. Ufamy, że docenicie to Państwo odwiedzając kantory online. Chcąc przekonać się jak działa internetowa wymiana walut już teraz zapraszamy do obejrzenia specjalnie przygotowanych materiałów video. Jesteśmy przekonani, że taka forma przekazu skutecznie zachęci do zostania naszym klientem.

Dołącz do nas ! Kantory online "2xJ" to najlepszy wybór!

Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu kantoru internetowego i wymianie walut online:

Bank BPH, transakcje ekspresowe Raiffeisen Polbank, transakcje ekspresowe Kredyt Bank, transakcje ekspresowe PKO BP, transakcje ekspresowe Nordea Bank, transakcje ekspresowe Bre Bank, transakcje ekspresowe BZ WBK, transakcje ekspresowe Alior Bank, transakcje ekspresowe Alior Sync, transakcje ekspresowe Pekao SA, transakcje ekspresowe mBank, transakcje ekspresowe MultiBank, transakcje ekspresowe BNP Paribas, transakcje ekspresowe Bank Gospodarki Żywnościowej, transakcje ekspresowe