kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, konik-online.pl, jak to działa, szybki start kantor wymiany walut, konik-online.pl, Jerzy Hudak, kantor Kraków, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego Konik-Online.pl, Jerzy Hudak, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem    
 
REJESTRACJA kantor online, logowanie
 
kantor internetowy, wymiana waluty online, konik-online.pl, internetowy kantor wymiany walut
  KUPNO SPRZEDAŻ
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.5690 4.6160
 
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.8640 3.9110
 
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.3457 5.3939
 
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.2297 4.2745
 
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4335 0.4420
 
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4467 0.4552
 
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.6129 0.6214
 
kantor internetowy, kupno CZK, sprzedaż CZK CZK   0.1775 0.1799
 
kantor internetowy, kupno AUD, sprzedaż AUD AUD   2.8549 2.8849
 
kantor internetowy, kupno CAD, sprzedaż CAD CAD   3.0755 3.1055
 
kantor internetowy, kupno RUB, sprzedaż RUB RUB   0.0514 0.0538
 
kantor internetowy, kupno JPY, sprzedaż JPY JPY 3.5260 3.5484
 
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-27 15:59:02
wymień walutę, sprzedaj walutę, kup walutę

Aktualności

Bezpieczeństwo w naszym kantorze internetowym

certyfikat SSL, szyfrowanie danychCertyfikat bezpieczeństwa GeoTrust True BusinessID EV

Aby zapewnić naszym klientom najwyższe bezpieczeństwo przetwarzania informacji na stronie naszego kantoru, nasz serwis internetowy wyposażony został w tzw. certyfikat SSL. Certyfikat SSL zapewnia pełne szyfrowanie danych przesyłanych między Twoją przeglądarką internetową a stroną naszego kantoru, co gwarantuje pełną poufność danych.

Serwis Konik-Online.pl korzysta z certyfikatu GEO Trust True BusinessID EV, co pozwala zaszyfrować dane z siłą do 256 bitów (w zależności od możliwości Twojej przeglądarki). Użytkownicy naszego serwisu mają więc pewność, że przesyłane przez nich dane są całkowicie bezpieczne!

Certyfikat SSL pozwala Tobie także zweryfikować kto jest jego posiadaczem. W tym celu należy kliknąć na certyfikat w pasku adresu przeglądarki i wyświetlić jego szczegóły, a następnie w informacjach o certyfikacie odszukać dane o podmiocie będącym jego posiadaczem.

Aby szybko zweryfikować naszą wiarygodność, możesz także kliknąć na poniższą pieczęć certyfikatu:

bezpieczeństwo transakcji w kantorze internetowymBezpieczeństwo transakcji walutowych

Kantor internetowy Konik-Online.pl umożliwia wymianę waluty przez internet, jednak każdy transfer pieniędzy między rachunkiem bankowym kantoru a rachunkiem bankowym Klienta w rzeczywistości odbywa się tylko i wyłącznie z wykorzystaniem bankowych platform transakcyjnych.

Gwarantuje to najwyższe bezpieczeństwo podczas każdej transakcji między Klientem a naszym kantorem.

bezpieczeństwo danych osobowych, GIODOBezpieczeństwo Twoich danych

Dane osobowe Klientów kantoru przechowywane są w naszej bazie danych z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Nasza firma nie wykorzystuje danych użytkowików w celach innych niż związane z wykonaniem umowy wymiany waluty oraz, za zgodą użytkownika, dla celów informacyjnych, np. przesyłania istotnych informacji o zmianach wprowadzonych w kantorze Konik-Online.pl.

Każdy użytkownik serwisu ma pełny wgląd w swoje dane osobowe przechowywane przez naszą firmę i w każdej chwili może dokonać ich zmiany poprzez indywidualny Panel Klienta.

Zbiór danych osobowych zebranych przez Konik-Online.pl, zgodnie z wymogami prawnymi zarejestrowany jest w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych (GIODO) pod numerem 114692.

dodatkowe środki bezpieczeństwaDodatkowe środki bezpieczeństwa

Nasz kantor zapewnia bardzo dużo dodatkowych środków bezpieczeństwa, aby chronić dane i transakcje naszych Klientów. Wśród wielu z nich możemy wymienić:

  • blokada wprowadzania zmian w konfiguracji numerów rachunków bankowych Klienta tak długo jak Klient posiada jakieś środki finansowe w Swoim Portfelu oraz do czasu zakończenia wszystkich jego transakcji
  • szyfrowanie haseł dostępu do Panelu Klienta
  • wszystkie istotne informacje wysyłane są tylko i wyłącznie na Twój adres e-mail, podany w procesie rejestracji

Dbamy o wysokie standardy bezpieczeństwa, jednak bardzo istotne jest, aby każdy użytkownik dbał o poufność swoich danych, a w szczególności nie ujawniał hasła dostępu do swojego konta w kantorze Konik-Online.pl.

Bank BPH, transakcje ekspresowe Raiffeisen Polbank, transakcje ekspresowe Kredyt Bank, transakcje ekspresowe PKO BP, transakcje ekspresowe Nordea Bank, transakcje ekspresowe Bre Bank, transakcje ekspresowe Santander, transakcje ekspresowe Alior Bank, transakcje ekspresowe Alior Sync, transakcje ekspresowe Pekao SA, transakcje ekspresowe mBank, transakcje ekspresowe MultiBank, transakcje ekspresowe BNP Paribas, transakcje ekspresowe Bank Gospodarki Żywnościowej, transakcje ekspresowe